FAQ / Q&A

Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie ze względu na odmienne oczekiwania i wymagania Klientów. Ceny zaczynają się już od 800zł.
Termin ustalany jest indywidualnie i zależny jest od wielkości i zaawansowania projektu. Zazwyczaj ok 7 dni roboczych ale zależy to od projektu.
Wszystkie strony są dostosowane do urządzeń mobilnych.
Tak, do każdej stworzonej przez nas strony możemy wdrożyć dowolną liczbę wersji językowych.
Każda fraza jest inna i ma inną konkurencyjność na rynku. Wszystko zależy na jaką frazę, region chcecie Państwo pozycjonować swoją stronę internetową.
Panel CMS to Twój panel administrowania stroną internetową, za pomocą którego w prosty i intuicyjny sposób możesz wprowadzać na niej zmiany tekstu lub grafik.
Dla naszych Klientów przygotowujemy bezpłatnie instrukcję obsługi panelu CMS, dzięki której możliwe jest szybkie zapoznanie się z jego obsługą.
Domena to element adresu strony internetowej. Najczęściej nazwa domeny jest frazom, która powiązana kojarzy się z firmą lub jej usługą.
Słowo Outsourcing  pochodzi z języka angielskiego i jest skrótem od trzech słów: outside-resource-using. Oznacza ono korzystanie z zewnętrznych źródeł. Outsourcing polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i procesów do realizacji firmie zewnętrznej.
Scroll to Top