poradniki

wpis_header_img

Ile kosztuje strona internetowa w 2020 roku ?

Twoja strona internetowa musi być intuicyjna, przejrzysta, bogata w interesujące treści ale także i przyciągać wzrok. Należy jednak zwrócić uwagę, że w raz ze wzrostem wymagań zmienia się cena strony internetowej ze względu na czas jaki trzeba jej poświęcić. Ceny stron internetowych zaczynają się od 500 – 1000 zł. Jeżeli jednak chcesz mieć bardziej rozbudowaną stronę www to musisz spodziewać się cen rzędu od 2 tyś. zł do 3 tyś. zł. Wszystko oczywiście zależy od funkcjonalności i wymagań.

Ile kosztuje sklep internetowy w 2020 roku ?

To ile kosztuje strona internetowa już wiemy, a jak wygląda koszt sklepu internetowego ? W tym przypadku również należy wziąć pod uwagę stopień rozbudowania naszej witryny. Minimalny koszt wynosi ok 3 tyś zł. W przypadku rozbudowanej oferty produktów , wtedy koszt może wahać się między 4 tyś a 6 tyś zł.

Od czego zatem zależy koszt strony www ?

Koszt wykonania strony internetowej to kwestia indywidualna. Głównym czynnikiem decydującym o cenie witryny jest jest ilość podstron i jej wygląd co przekłada się na czas poświęcony na jej wykonanie.

Rodzaj strony internetowej
Do dyspozycji mamy rożne rodzaje witryn poczynając od stron typu One Page to rozbudowane portale internetowe czy sklepy. Jaki rodzaj witryny najbardziej pasuje do Twojej działalności znajdziesz we wpisie Rodzaje stron internetowych , który mam nadzieje pomoże w podjęciu decyzji.

Treść Content is The King
Treść jest jednym z najważniejszych czynników rankingowych Google. Odpowiednio zoptymalizowane teksty, np. opisy produktów bądź treści na stronie głównej wpływają na pozycję Twojej witryny w wyszukiwarce Google.

Scroll to Top