poradniki

Jakie informacje powinny znaleźć się na stronie internetowej

wpis_header_img

Strona internetowa to nie tylko nazwa i logo ale też informacje, które powinny znaleźć na niej znaleźć. Szukając usług, bądź chcąc zrobić zakupy online patrzymy nie tylko na całokształt firmy nie tylko dane kontaktowe ale też usługi, produkty ale też na lokalizację, oceny i często ludzi tam pracujących.

Jakie dane i informacje powinna zawierać strona internetowa ?

Opis firmy i działalności

Nie możesz pozwolić sobie na niedopowiedzenia. Każda strona powinna zawierać pełen zakres wykonywanych usług. Wiele osób patrząc jedynie na ogólny opis działalności, nie widząc konkretnej usługi, której w tym momencie oczekuje porzuca stronę i szuka dalej, a co za tym idzie tracimy klienta. Ważny też jest język, który musi być dostosowany do użytkownika. Chcąc używać bardziej specjalistycznego słownictwa czasem lepiej jest wykorzystać do tego Blog.

Proces realizacji

Warto oprócz wyżej wspomnianych informacji o tym czym zajmuje się nasza firma dodać informację jak wygląda proces realizacji zleceń czy zamówień. Dzięki temu wzbudzisz znacznie większe zaufanie niż Twoja konkurencja.

Zespół czyli pracownicy

Ludzie lubią wiedzieć z kim współpracują, co budzi większe zaufanie. Nikt nie lubi kupować kota w worku.

Dane kontaktowe

Pierwsze co przychodzi do głowy to formularz kontaktowy i jest trafne spostrzeżenie. Mimo wszystko warto zastanowić się nad dodaniem czatu na stronie, numer telefonu też na pewno nie zaszkodzi. I co najważniejsze dane muszą być łatwo dostępne i widoczne.

Blog

Idealne miejsce by publikować ciekawostki z naszej branży, recenzje czy poradniki. Dzięki blogom zyskujemy na renomie i pokazujemy naszą wiedzę w temacie oferowanych usług. Dodatkowo to doskonałe narzędzie wspomagające pozycjonowanie naszej strony internetowej

Realizacje

Budujesz domy, kładziesz instalacje fotowoltaiczne pokaż galerię swoich prac. Ludzie widząc za co mają płacić są bardziej skłonni do kontaktu i zakupu danej usługi czy produktu. O wiele łatwiej jest zdecydować się na wybór wykonawcy naszego projektu jeżeli widzimy jak  wyglądają jego prace. Nikt nie chciałby w ciemno wybrać np. architekta wnętrz nie widząc wcześniej jego portfolio

Scroll to Top