EndTech

Sklepy Internetowe

Projektowanie Sklepów Internetowych

E-Commerce

Dlaczego warto mieć sklep internetowy i jakie daje korzyści

Handel elektroniczny to obecnie jedna z ważniejszych form dystrybucji, która stawia przed nami nowe wyzwania i możliwości. Całodobowa dostępność przez 7 dni w tygodniu, z zasięgiem na cały świat przekonuje nowoczesne firmy handlowe do inwestowania w e-commerce. Zajmujemy się m.in. projektowaniem i budowaniem sklepów internetowych – dopasowanych do potrzeb klientów, którzy powierzają nam stworzenie takiej platformy, a jednocześnie przyjaznych dla konsumentów i zachęcających do zakupów.

Tworząc sklep internetowy oraz strony internetowe szczególną uwagę kładziemy na atrakcyjny projekt graficzny oraz na przyjazną nawigację i intuicyjną ścieżką zakupową. Każdy nasz sklep jest zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarki Google.

W zależności od specyfiki i ilości produktów w ofercie dobieramy najbardziej optymalne moduły m.in. drzewka kategorii, parametry specyfikacji, dostępne multimedia. Bierzemy pod uwagę zarówno ścieżkę zakupową konsumenta, jak i proces zarządzania ofertą z poziomu CMS. Istotna jest również przemyślana integracja z zewnętrznymi systemami w takich obszarach jak płatności, logistyka, e-mailing i inne.

Projektowanie Sklepów Internetowych

Sklepy internetowe są doskonałym sposobem na poszerzenie tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Korzyści, wynikające z posiadania sklepu internetowego, są oczywiste. E commerce daje szerokie możliwości. Odpadają między innymi koszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych oraz bankowości online umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie, kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru czy usługi.

Dzięki sklepom internetowym zyskujemy wielu nowych klientów z całej Polski, a nawet świata – e commerce nie ma granic. Aby nasz sklep był skuteczny, musi wyróżniać się wśród innych ofert. Tworzenie sklepów internetowych, wymaga dużej znajomości rynku e commerce.

GRAFIKA I WYGLĄD

Aby osiągnąć sukces w e-commerce, niezbędny jest przejrzysty i nowoczesny design platformy na której chcemy sprzedawać. Jeżeli sklep będzie wyglądać nieatrakcyjnie współczynnik konwersji będzie zdecydowanie niższy

ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

Drugim bardzo ważnym elementem tworzonego sklepu internetowego jest jego ergonomia - czyli łatwość obsługi dla klientów.

Projektowanie Sklepów Internetowych

Projektowanie Sklepów Internetowych

INTEGRACJA

Tworzone przez nas sklepy internetowe umożliwiają łatwą integrację z zewnętrznymi systemami takimi jak systemy kurierskie, obsługi e-płatności.

POMOC TECHNICZNA

Staramy się jak najlepiej wspierać naszych stałych klientów, dlatego do tworzonych produktów oferujemy stałą pomoc. Dzięki temu masz pewność, że Twoje nowe pomysły będą szybko wdrażane do systemu.

Wspieramy Twój sukces sprzedarzowy, nie tylko tworząc sklepy internetowe, ale i pomagając w promocji i marketingu. Możesz nam powierzyć również pozycjonowanie sklepu internetowego, prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych i Google AdWords oraz opiekę nad firmowym fanpage.

Projektując sklep internetowy kładziemy nacisk na użyteczność i estetykę zastosowanego rozwiązania. Dlatego też zaprojektowanie sklepu internetowego wymaga dużo pracy i cierpliwości. Własny sklep internetowy jest dziś Twoim najlepszym narzędziem sprzedaży. Oferuje wygodę, niskie koszty utrzymania, całodobową realizację zamówień i wysoką rentowność. Handel elektroniczny lub e-commerce odgrywa ważną rolę w dzisiejszym świecie. W dobie cyfryzacji i powszechnego dostępu do Internetu coraz więcej osób decyduje się na zakupy w Internecie. Nie może Ciebie tam zabraknąć.

Scroll to Top