Strony internetowe to obecnie najpopularniejsze i zarazem najprostsze narzędzie promocji. Coraz częściej reklama internetowa wypiera tradycyjne formy reklamy, a firma istniejąca na rynku, walcząca o klienta nie może sobie pozwolić na nieobecność w sieci.

“JEŻELI CZEGOŚ NIE MA W INTERNECIE TO ZNACZY ŻE NIE ISTNIEJE”

Dlaczego strona www jest tak ważna ? Stanowi ona wizytówkę firmy bądź osoby, która na pierwszy rzut oka mówi nam coś o jej właścicielu czy ofercie firmy. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to szansa na zaistnienie w świecie ogromnej konkurencji na rynku.

Korzyści posiadania własnej strony www?

Poprawia wizerunek firmy oraz marki

Pierwsze wrażenie jest ważne także w Internecie - profesjonalna strona świadczy o firmie.

Ułatwia klientowi zapoznanie się z ofertą

Posiadając stronę nie jesteśmy ograniczeni czasem ani ilością miejsca - możemy zamieścić dowolną ilość informacji, zdjęć, dokumentacji, a nawet filmów prezentujących nasze usługi czy produkty.

Umożliwia nieograniczony geograficznie zakres działania

Żadna inna forma reklamy nie jest w stanie równać się z zasięgiem Internetu - Twoja oferta ma szansę dotrzeć do każdej osoby mającej dostęp do sieci.

Informacje są dostępne dla użytkowników przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

A więc zawsze, gdy tylko będą ich szukać. Strona internetowa to nie reklama w telewizji, gdzie o obejrzeniu jej decyduje głównie przypadek. Gdy ktoś odwiedza Twoją stronę znaczy, że jest zainteresowany jej treścią i znajdzie ją zawsze wtedy, gdy będzie tego potrzebował.

Jest to bardzo tania forma promocji w porównaniu z innymi metodami (TV, prasa, radio, ulotki).

Nieważne, pod jakim względem będziemy je porównywać - wszystkie czynniki takie, jak skuteczność, zasięg czy opłacalność zawsze wskazują na korzyść Internetu.

Cechy dobrej strony internetowej

Dobra strona internetowa to taka na której odwiedzający bez wysiłku odnajduje informacje, po które przyszedł. Przejrzysta nawigacja w połączeniu z odpowiednio dobraną szatą graficzną sprawia, że użytkownik z przyjemnością wczyta się w zawartość Państwa witryny. Przechodzenie pomiędzy podstronami, oraz poznawanie kolejnych poziomów serwisu powinno być intuicyjne oraz pod pełną kontrolą użytkownika.

Summary
Service Type
Projektowanie Stron Internetowych
Area
Łomża, Białystok, Ostrołęka, Zambrów, Olsztyn
Description
Strony internetowe to obecnie najpopularniejsze i zarazem najprostsze narzędzie promocji. Coraz częściej reklama internetowa wypiera tradycyjne formy reklamy, a firma istniejąca na rynku, walcząca o klienta nie może sobie pozwolić na nieobecność w sieci