Strony internetowe

Strony internetowe to obecnie najpopularniejsze i zarazem najprostsze narzędzie promocji. Coraz częściej reklama internetowa wypiera tradycyjne formy reklamy, a firma istniejąca na rynku, walcząca o klienta nie może sobie pozwolić na nieobecność w sieci. Każdego dnia internet jest wykorzystywany w poszukiwaniu tysięcy stron internetowych oferujących potrzebne towary i usługi. Nowoczesne strony WWW są najlepszym bo niczym nieograniczonym sposobem dotarcia do klienta. Świadczymy usługi bardzo kompleksowo od określenia koncepcji poprzez projektowanie graficzne, aż do wdrożenia projektu.

Podstawą nowoczesnej strony internetowej jest przede wszystkim jej responsywność (RWD  – Resposive Web Design) dzięki czemu dopasowuje się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfon, tablet, laptop, komputer stacjonarny). Pamiętajmy, że coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych a wygoda i przejrzystość jest rzeczą priorytetową dla każdego z nas, zarówno jeżeli chodzi o prezesa wielkiej korporacji czy zwykłego użytkownika internetu.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w oparciu o system CMS Joomla i WordPress, który pozwala na samodzielną obsługę i zarządzanie treścią. Dzięki czemu będziesz mógł dowolnie zmieniać i aktualizować zawartość strony, w zależności od aktualnych potrzeb.

 

Poniżej wykres przygotowany przez GlobalWebIndex przedstawiający z jakich urządzeń korzystamy do przeglądania internetu.

Desktop vs Mobile :

desktop vs mobile Strony internetowe

źródło : GlobalWebIndex

Potrzebujesz strony dla siebie albo swojej firmy ? Napisz.

Zapraszamy do kontaktu%name Strony internetowe