EndTech

Projektowanie Stron Internetowych

Projektowanie Stron Internetowych. Tworzymy strony firmowe, strony wizytówki zgodnie z najlepszymi standardami wyznaczonymi przez wyszukiwarki, tak aby każda witryna była zarówno atrakcyjna dla odbiorcy. Przyjazne wyszukiwarce Google strony internetowe

Strony Internetowe

Strony internetowe , strony www czy też portale internetowe to obecnie najpopularniejsze i zarazem najprostsze narzędzie promocji. Coraz częściej reklama internetowa wypiera tradycyjne formy reklamy, a firma istniejąca na rynku, walcząca o klienta nie może sobie pozwolić na nieobecność w sieci.

Projektowanie Stron Internetowych

Strona internetowa to narzędzie, które w obecnych czasach jest konieczne do prowadzenia efektywnej działalności gospodarczej. Witryny internetowe kształtują szereg elementów w samej firmie i jej otoczeniu. Dlaczego zatem posiadanie własnej osobistej czy to firmowej strony internetowej jest takie ważne ? Dlatego gdyż ponieważ stanowi ona wizytówkę firmy bądź osoby, która na pierwszy rzut oka mówi nam coś o jej właścicielu czy ofercie firmy. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to szansa na zaistnienie w świecie ogromnej konkurencji na rynku.
Projektujemy strony internetowe poświęcone konkretnym usługom, produktom, inicjatywom i wydarzeniom. Profesjonalna strona internetowa musi mieć cel, uzyskiwać ruch z wyszukiwarki i generować zapytania. Bardzo ważne jest stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy przez Internet, aby zademonstrować poważne i niezawodne podejście do klientów i partnerów biznesowych.

Dlaczego strona internetowa jest tak ważna ?

Jakie korzyści daje posiadanie własnej strony internetowej ?

Etapy projektowania stron internetowych

Tworzenie Stron Internetowych WWW

Zapytanie i wycena
0%

W trakcie rozmowy ustalimy i omówimy potrzeby i zakres funkcjonalności strony, i jaka będzie grupa docelowa odbiorców. Na podstawie tych informacji, przedstawimy najlepsze rozwiązania i pomysły. Wykonamy wstępną kalkulację wszystkich kosztów związanych z realizacją i utrzymaniem strony.

Przekazanie Materiałów
0%

Po wstępnych ustaleniach przechodzimy do zebrania materiałów. Możesz przesłać nam wszystkie materiały, które mają znaleźć się na stornie: teksty, zdjęcia, logotypy i inne. W przypadku gdy nie posiadasz takich materiałów możemy je dla Ciebie wykonać. W razie potrzeby możemy również zająć się stworzeniem teksów na stronę.

Projektowanie graficzne
0%
Gdy mamy już wszystkie potrzbne materiały przystępujemy do projektowania wyglądu strony, układu elementów, kolorów, banerów itp. Następnie nanosimy ewentualne uwagi do projektu i dopracowujemy grafikę.
Instalacja i kodowanie
0%
Gdy projekt graficzny jest już zaakceptowany przystępujemy do tworzenia strony internetowej. Instalujemy ją na serwerze wraz z system CMS, przygotowujemy szatę graficzną i konfigurujemy wszystkie elementy funkcjonalne strony internetowej.
Testowanie i Poprawki
0%

Otrzymasz dostęp do wersji demo swojej strony tak byś na bieżąco mógł śledzić zmiany. Testujemy działanie strony internetowej na różnych urządzeniach mobilnych i jej zgodność z wymogami klienta. Wprowadzamy ostatnie poprawki i zmiany.

Uruchomienie Strony WWW
0%
Po otrzymaniu ostatecznej akceptacji strony www zostaje ona uruchomiona na naszym hostingu lub innym, wybranym przez Klienta. Rejestrujemy domenę w wyszukiwarce Google, co jest podstawą do pozycjonowania strony

Cechy dobrej strony internetowej

Tworzenie Stron Internetowych

Tworzymy strony internetowe według najnowszych trendów Web Designu. Każda strona internetowa musi być tworzona i projektowana w jakimś celu. Dobrze zaprojektowana strona internetowa to taka na której odwiedzający bez wysiłku odnajduje informacje, po które przyszedł. Przejrzysta nawigacja w połączeniu z odpowiednio dobraną szatą graficzną sprawia, że użytkownik z przyjemnością wczyta się w zawartość Państwa witryny.

Przechodzenie pomiędzy podstronami, oraz poznawanie kolejnych poziomów serwisu powinno być intuicyjne oraz pod pełną kontrolą użytkownika. W projektowaniu stron równie ważne o ile nie najważniejsze jest pozycjonowanie stron internetowych i ich odpowiednia optymalizacja witryny pod kątem wyszukiwarek . Nie oszukujmy się tanie strony internetowe zazwyczaj są bardzo okrojone i słabo zoptymalizowane. Większość tanich rzeczy robione niskim nakładem pracy szybko i po łebkach. Nie ma zatem co oczekiwać po nich jakości.

Przyjazne strony internetowe

Oferta

Projektowane przez nas strony internetowe charakteryzują się nie tylko korzystną ceną, ale także intuicyjną i prostą obsługa oraz oryginalnym designem.

Prowadzisz firmę i chcesz zyskać grono nowych klientów bądź użytkowników? Jeśli tak, pomożemy Ci w tym. Zajmujemy się tworzeniem stron oraz sklepów internetowych w oparciu o WordPress, oraz WooCommerce i wiemy, jak ważną rolę odgrywają w funkcjonowaniu każdej firmy. To właśnie one stwarzają realną szansę na pozyskanie potencjalnych klientów i rozszerzenie działalnoś

Wykonujemy strony firmowe, strony wizytówki i sklepy internetowe z zachowaniem najlepszych standardów wyznaczanych przez wyszukiwarki internetowe, tak aby każda z nich była zarówno atrakcyjna dla odbiorcy jak i dobrze się pozycjonowała.

Strona internetowa z wykorzystaniem WordPress, pozwala na personalizację projektów, dostosowanie ich do wymogów wyszukiwarek internetowych oraz zapewnia responsywność, dostępność i wysokie bezpieczeństwo.

Wdrażamy API Google:

Projektowanie i Tworzenie Stron Internetowych

Masz pytania ?

Scroll to Top