Pozycjonowanie Stron Internetowych

Czym jest to całe pozycjonowanie ?

Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych (ang. SEO – Search Engine Optimalization ; zwana także pozycjonowaniem) to proces długofalowy zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. Pozycjonowanie opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej.

Marketing w wyszukiwarkach można opisać następującym równaniem SEM = SEO + PPC.

SEMSearch Engine Marketing, czyli marketing w wyszukiwarkach – ogół działań promocyjnych (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w (zarówno naturalnych, jak i płatnych) wynikach wyszukiwania, na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników w zapytaniu do wyszukiwarki.

PPCPay Per Click (płać z kliknięcie) — to model opłat za reklamę w wyszukiwarkach i sieciach reklamowych. Ponieważ model został spopularyzowany przez wyszukiwarki, przyjęło się poprzez PPC określać reklamę płatną w wyszukiwarkach, czyli tzw. wyniki płatne.

Pozycjonowanie stron internetowych to szereg działań mających na celu poprawienie pozycji strony internetowej w wyszukiwarce Google na konkretne zapytania w celu zwiększenia ruchu na stronie i sprzedaży.

Nasza oferta obejmuje usługę pozycjonowania stron internetowych dla firm . Poprawa widoczności Twojej firmy w Google to gwarancja zdobycia wielu nowych klientów. Oczywiście, nasza firma „sama” się nie zareklamuje – postawienie szyldu i marketing szeptany to w dobie zaciętej konkurencji zdecydowanie za mało. A nawet stosunkowo niewielka inwestycja w pozycjonowanie lokalne  może przynieść znaczące korzyści.

Wypromowanie strony w wynikach wyszukiwania Google pozwala nie tylko dotrzeć do jeszcze większego grona internetowych odbiorców, ale także zdobyć nowe kontrakty, zachęcić kontrahentów do współpracy czy finalnie zwiększyć zyski z prowadzonej sprzedaży produktów/usług. Dbając o pozycjonowanie strony, dbają Państwo o rozwój firmy i dają sobie szansę na poszerzanie biznesowych horyzontów.

Zapraszamy do kontaktu


Przewiń do góry