Pozycjonowanie Stron Internetowych

 Responsywne Nowoczesne  Mobile Friendly
przyjazne wyszukiwarce Google strony internetowe

SEO
Search Engine Optimization

Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron Interentowych

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowy proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. 

pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

SEM
Search Engine Marketing

Marketing w Wyszukiwarkach Internetowych

Marketing Internetowy to nic innego jak ogół działań promocyjnych m.in. kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Działania te mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania zarówno  naturalnych, jak i płatnych  reklamy  Google Ads . I tu niezwykle ważny jest odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych na jakie będziemy pozycjonować naszą witrynę.

Twoja Strona Internetowa w TOP 10 Google

Nie czekaj i zleć nam pozycjonowanie
swojej strony internetowej już dziś

Pozycjonowanie Stron Internetowych opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej. Głównym celem pozycjonowania każdej witryny internetowej jest zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwarek internetowych. Samo posiadanie strony internetowej to za mało. Koniecznie trzeba zadbać o jej optymalizację.

pozycjonowanie stron internetowych
Wypromowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google pozwala nie tylko dotrzeć do jeszcze większego grona internetowych odbiorców, ale także zdobyć nowe kontakty biznesowe.  Dzięki stronie możemy również zachęcić kontrahentów do współpracy, a co za tym idzie  finalnie zwiększyć zyski z prowadzonej sprzedaży produktów czy usług. Dbając o pozycjonowanie strony, dbają Państwo o rozwój firmy dając sobie szansę na poszerzanie biznesowych horyzontów.

Wpisując w wyszukiwarce Google dowolne hasło, otrzymujemy obszerną listę stron internetowych, które są przez wyszukiwarkę uznane jako najlepiej pasujące do szukanej frazy. Dlatego też ważny jest odpowiedni dobór słów kluczowych. Warto pamiętać, że pierwsze 3 wyniki jaki widzimy po wpisaniu szukanej frazy to reklamy Google AdWords. Kolejność stron zależy oczywiście od Google i jego algorytmów wyszukiwania. Najwyżej pod reklamami znajdują się strony, które owy algorytm uznał za najlepiej pasujące do wyszukiwanej frazy. Dlatego oprócz samej optymalizacji witryny niezwykle ważna jest treść.

samo posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach już nie wystarczy.
Czy wiesz że :

Nasza oferta obejmuje usługę pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych dla firm . Poprawa widoczności Twojej firmy w Google to gwarancja zdobycia wielu nowych klientów. Oczywiście, nasza firma „sama” się nie zareklamuje – postawienie szyldu i marketing szeptany to w dobie zaciętej konkurencji zdecydowanie za mało. A nawet stosunkowo niewielka inwestycja w pozycjonowanie lokalne  może przynieść znaczące korzyści. Na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania mają wpływ czynniki związane z działaniem serwisu i jakość treści tzw. czynniki on-site i off-site

Marketing internetowy SEM służy poprawianiu dostępu użytkownika do strony www poprzez zwiększenie jego widoczności w wyszukiwarkach

Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj strony najbardziej odpowiada prowadzonej przez Ciebie działalności zapraszamy do lektury naszego wpisu pt “Najpopularniejsze rodzaje stron Internetowych“, który mamy nadzieje pomoże w podjęciu decyzji.

Pozycjonowanie Lokalne Strony Internetowej

pozycjonowanie lokalne google maps

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest ważne :

Wyniki wyszukiwania w Google.pl dla zapytań lokalnych różnią się od wyników dla zapytań ogólnopolskich. Jedną z podstawowych różnic jest mapa Google, obok której znajdują się zazwyczaj 3 wyniki lokalne wraz z zaznaczonymi na mapie punktami.

  • 86% internautów szuka firmy na Mapach Google
  • 46% wszystkich wyszukiwań w Google jest lokalne
  • 78% lokalnych mobilnych wyszukiwań kończy się zakupem offline
  • 71% użytkowników sprawdza lokalizację firmy zanim odwiedzi ją po raz pierwszy

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych powoduje zwiększenie ruchu, liczby odwiedzin na witrynie i tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi produktami lub usługami.

Pozycjonowanie stron internetowych :