EndTech

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Google w zasięgu ręki - jak być wyżej w wynikach wyszukiwania
Pozycjonowanie Stron Internetowych

Twoja Strona Internetowa w TOP 10 Google

Pozycjonowanie Stron Internetowych opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej. Głównym celem pozycjonowania każdej witryny internetowej jest zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwarek internetowych. Samo posiadanie strony internetowej to za mało. Koniecznie trzeba zadbać o jej optymalizację.

Wypromowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google pozwala nie tylko dotrzeć do jeszcze większego grona internetowych odbiorców, ale także zdobyć nowe kontakty biznesowe.  Dzięki stronie możemy również zachęcić kontrahentów do współpracy, a co za tym idzie  finalnie zwiększyć zyski z prowadzonej sprzedaży produktów czy usług. Dbając o pozycjonowanie strony, dbają Państwo o rozwój firmy dając sobie szansę na poszerzanie biznesowych horyzontów.

Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron Internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowy proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. 

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron Internetowych

SEO
Search Engine Optimization

SEM
Search Engine Marketing

Marketing w Wyszukiwarkach Internetowych

Marketing Internetowy to nic innego jak ogół działań promocyjnych m.in. kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Działania te mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania zarówno  naturalnych, jak i płatnych  reklamy  Google Ads . I tu niezwykle ważny jest odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych na jakie będziemy pozycjonować naszą witrynę.

Pozycjonowanie Lokalne Strony Internetowej

Pozycjonowanie Lokalne Google Maps

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest ważne :

Wyniki wyszukiwania w Google.pl dla zapytań lokalnych różnią się od wyników dla zapytań ogólnopolskich. Jedną z podstawowych różnic jest mapa Google, obok której znajdują się zazwyczaj 3 wyniki lokalne wraz z zaznaczonymi na mapie punktami.

Pozycjonowanie lokalne korzyści :

  • 86% internautów szuka firmy na Mapach Google
  • 46% wszystkich wyszukiwań w Google jest lokalne
  • 78% lokalnych mobilnych wyszukiwań kończy się zakupem offline
  • 71% użytkowników sprawdza lokalizację firmy zanim odwiedzi ją po raz pierwszy

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych powoduje zwiększenie ruchu, liczby odwiedzin na witrynie i tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi produktami lub usługami.

Dlaczego warto pozycjonować stronę internetową :

Scroll to Top