Pozycjonowanie Stron Internetowych

pozycjonowanie stron internetowych

Twoja Strona Internetowa w TOP 10 Google

Pozycjonowanie Stron Internetowych opiera się na ciągłym poznawaniu mechanizmów rządzących wyszukiwarkami i dostosowywaniu kodów serwisów internetowych do aktualnych algorytmów wyszukiwarek w celu poprawienia pozycji danego serwisu na liście wynikowej. Głównym celem pozycjonowania każdej witryny internetowej jest zwiększenie jej widoczności w wynikach wyszukiwarek internetowych. Samo posiadanie strony internetowej to za mało. Koniecznie trzeba zadbać o jej optymalizację.

Wypromowanie strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google pozwala nie tylko dotrzeć do jeszcze większego grona internetowych odbiorców, ale także zdobyć nowe kontakty biznesowe.  Dzięki stronie możemy również zachęcić kontrahentów do współpracy, a co za tym idzie  finalnie zwiększyć zyski z prowadzonej sprzedaży produktów czy usług. Dbając o pozycjonowanie strony, dbają Państwo o rozwój firmy dając sobie szansę na poszerzanie biznesowych horyzontów.

SEO
Search Engine Optimization

Pozycjonowanie i Optymalizacja Stron Interentowych

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowy proces zmierzający do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji w wynikach organicznych wyszukiwarek internetowych dla wybranych słów i fraz kluczowych. Czasami pierwsze efekty optymalizacji będą widoczne po kilku tygodniach, czy miesiącach. Proces pozycjonowania jest elementem szeroko pojętego marketingu internetowego. 

pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych

SEM
Search Engine Marketing

Marketing w Wyszukiwarkach Internetowych

Marketing Internetowy to nic innego jak ogół działań promocyjnych m.in. kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych. Działania te mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania zarówno  naturalnych, jak i płatnych  reklamy  Google Ads . I tu niezwykle ważny jest odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych na jakie będziemy pozycjonować naszą witrynę.

Czy wiesz że :

Samo posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach już nie wystarczy.

Nasza oferta obejmuje usługę pozycjonowania i optymalizacji stron internetowych dla firm . Poprawa widoczności Twojej firmy w Google to gwarancja zdobycia wielu nowych klientów. Oczywiście, nasza firma „sama” się nie zareklamuje – postawienie szyldu i marketing szeptany to w dobie zaciętej konkurencji zdecydowanie za mało. A nawet stosunkowo niewielka inwestycja w pozycjonowanie lokalne  może przynieść znaczące korzyści. Na pozycję strony internetowej w wynikach wyszukiwania mają wpływ czynniki związane z działaniem serwisu i jakość treści tzw. czynniki on-site i off-site

Marketing internetowy SEM służy poprawianiu dostępu użytkownika do strony www poprzez zwiększenie jego widoczności w wyszukiwarkach

Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj strony najbardziej odpowiada prowadzonej przez Ciebie działalności zapraszamy do lektury naszego wpisu pt "Najpopularniejsze rodzaje stron Internetowych", który mamy nadzieje pomoże w podjęciu decyzji.

Pozycjonowanie Lokalne Strony Internetowej

pozycjonowanie lokalne Google Maps

Dlaczego pozycjonowanie lokalne jest ważne :

Wyniki wyszukiwania w Google.pl dla zapytań lokalnych różnią się od wyników dla zapytań ogólnopolskich. Jedną z podstawowych różnic jest mapa Google, obok której znajdują się zazwyczaj 3 wyniki lokalne wraz z zaznaczonymi na mapie punktami.

  • 86% internautów szuka firmy na Mapach Google
  • 46% wszystkich wyszukiwań w Google jest lokalne
  • 78% lokalnych mobilnych wyszukiwań kończy się zakupem offline
  • 71% użytkowników sprawdza lokalizację firmy zanim odwiedzi ją po raz pierwszy

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych powoduje zwiększenie ruchu, liczby odwiedzin na witrynie i tym samym wzrost zainteresowania oferowanymi produktami lub usługami.

Pozycjonowanie stron internetowych :

Scroll to Top
Skip to content