Obsługa Informatyczna Firm Łomża

Oferujemy kompleksową obsługą informatyczną firm tzw. Outsourcing IT dla firm z Łomży i nie tylko. Wdrażamy infrastrukturę informatyczną oraz dbamy o jej poprawne funkcjonowanie.

Kompleksowa obsługa informatycznaą firm tzw. Outsourcing IT dla firm z Łomży i nie tylko.W ramach stałej miesięcznej opłaty indywidualnie dopasujemy nasze usługi informatyczne – możemy zająć się całym działem informatycznym Państwa firmy. Wdrażamy infrastrukturę informatyczną oraz dbamy o jej poprawne funkcjonowanie. Pomożemy i stworzymy Państwa stronę internetową bądź zajmiemy się opieką i modernizacją obecnej.

Obsługa Informatyczna dla firm Łomża

Obsługa informatyczna to kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie technologii informacyjnych, obejmujące projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury IT. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając stabilne i wydajne środowisko pracy.

Usługi informatyczne Łomża to najlepszy i najtańszy sposób na zapewnienie ciągłości działania Państwa serwerów, stacji roboczych i sieci komputerowej. Gwarantuje pierwszeństwo przy obsłudze awarii oraz błyskawiczną reakcję na zgłoszenie przy stałych miesięcznych kosztach. W skład naszej oferty wchodzi szeroko pojęta obsługa informatyczna, w tym outsourcing IT, administracja systemami i helpdesk. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy od lat zajmują się obsługą informatyczną firm.

Outsourcing IT Łomża

Outsourcing IT na zatrudnieniu firmy zewnętrznej świadczącej kompleksowe usługi informatyczne, która będzie zajmowała się opieką informatyczną. Wykonuje prace informatyczne nad sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, siecią komputerową, stroną www i bezpieczeństwem w firmie zlecającego.

Komputery są dziś wszech obecne w naszym w naszym życiu, dzięki nie ograniczonym możliwościom internetu jak i samego komputera wiele spraw wykonujemy właśnie za jego pośrednictwem. nie musimy stać w kolejce na poczcie by dokonać przelewu, nie musimy iść do biura podróży by poznać ofertę czy kupić bilet lotniczy. Komputer stał się nieodzownym towarzyszem naszej codzienności bez którego wielu z nas nie potrafi już funkcjonować. Co jeśli odmówi nam posłuszeństwa, coś przestaje działać albo nie chce się włączyć ? W takim przypadku właśnie przychodzimy Państwu z pomocą.

Outsourcing IT Łomża

Jakie korzyści daje Outsourcing IT firmy:​

  • Redukcja kosztów infrastruktury IT
  • Wzrost zadowolenia zarówno kadry kierowniczej jak i szeregowych pracowników
  • Wzmożona kontrola
  • Stała dostępność i natychmiastowe wsparcie
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy informatycznej (bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą z naszymi klientami)

Obsługa Informatyczna Firm Łomża

Usługi Informatyczne Łomża

DEDYKOWANA OPIEKA INFORMATYCZNA

Opieka dedykowanego informatyka i zespołu, szybka reakcja i częste wizyty w Twojej firmie.

ZDALNA ADMINISTRACJA

Administrujemy zdalnie i lokalnie serwerami, urządzeniami końcowymi, urządzeniami sieciowymi.

PEŁNY ZAKRES WDROŻEŃ

Wdrażamy całe infrastruktury informatyczne (sieci, serwery lokalne i chmurowe, stacje robocze), w tym Systemy ERP

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Zarządzamy kopiami bezpieczeństwa danych, wykonujemy archiwizacje danych, kontrole poprawności, zabezpieczamy dane.

KOMPLEKSOWY SERWIS

Serwisujemy komputery stacjonarne, laptopy, serwery i urządzenia sieciowe

DORADZTWO I SZKOLENIA

Doradzamy przy wyborze oprogramowania, sprzętu oraz zabezpieczeń. W razie potrzeby przeszkolimy Państwa pracowników.

Działania związane z obsługą informatyczną firm związane są z typowymi zadaniami informatyka : konsultacji dotyczących sprzętu informatycznego, programowania, konfiguracji oprogramowania, administrowanie siecią klienta, dbania o bezpieczeństwo informacji, a także szkolenia pracowników w zakresie obsługi sprzętu informatycznego.

Usługi informatyczne to bardzo szerokie pojęcie. To wszystkie usługi, które związane są ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem, technologią, przetwarzaniem danych i bezpieczeństwem cyfrowym w sieci. Obsługa informatyczna to kompleksowe wsparcie dla firm w zakresie technologii informacyjnych, obejmujące projektowanie, wdrażanie i utrzymanie infrastruktury IT. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, zapewniając stabilne i wydajne środowisko pracy.

Oferujemy także pomoc przy aktualizacjach, backup, odzyskiwanie haseł i danych.
Masz problem ze sprzętem komputerowym lub oprogramowaniem napisz postaramy się pomóc!

Scroll to Top